Kart Yazıcı Yazılımları
Ana Sayfa  >  Yazılımlar  >   Kart Yazıcı Yazılımları  >   Javelin 5  >   Javelin 5 / Kart Tasarım Yazılımı


Javelin 5 / Kart Tasarım Yazılımı

Javelin5 yenilendi ve geliştirildi! Artık kart dizayn ve baskı konusunda tam kontrolü elinize almanız çok daha kolay! Ayrıca RLL teknolojisi sayesinde yenilikleri edinmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Javelin5 kart dizaynı ve baskısı konusundaki ihtiyaçlarınızı esnek ve kolay özellikleri ile çözmenizi sağlayan bir çok fonksiyonlu yazılımdır. Javelin5 eski kart üretimi çözümlerine göre çok daha kolay çözümler getirmekte ve size özelliklerde tam kontrol sağlamaktadır. Javelin5 yazılımı Javelin® kart baskı makineleri ile kullanılmak üzere üretilmiştir.

Herşey Elinizin Altında
Tüm dizayn, veritabanı yönetim ve baskı işlemleri çok kullanışlı bir biçimde aynı pencereye entegre edilmiştir.

Güçlü Görüntüleme & Dizayn Özellikleri
Javelin5 transparanlık, cut-out-renkler, yumuşatılmış köşeler gibi birçok güçlü dizayn araçlarıyla her çeşit görseli entegre etme kapasitesi ile güzel görünüşlü kartlar üretmeyi kolaylaştırır.

Veritabanı Bağlantıları
Javelin5'in tüm serileri CSV'den ODBC'ye kadar her çeşit veritabanında en optimize çözümleri sunmaktadır.

Kaynaklarda Çeşitlilik

Kullanıcı yardımcısı çözümlerle çizgi, barkod, köşeler, ilgili objeleri manyetik şeritlere, akıllı kartlara ve parmak izi aygıtlarına uygulamayı sağlar.

Hızlı Baskı & Maksimum Hata Kontrolü
Windows driverlarının yanısıra Javelin5 baskı hızını ve hata kontrolünü en optimize hale getirmek için kendi içinde 100' den fazla drivera sahiptir.

Hızlı geliştirmeler
RLL teknolojisi sayesinde(Uzaktan Lisans Tanımlayıcı), geliştirmeler gecikme veya ekstra ücret olmaksızın email aracılığıyla iletilebilinir.

Kart dizaynı ve baskısındaki tüm kontrolü Javelin5 ile elinize alın.