Ana Sayfa  >  Posta Otomasyon Sistemleri  >   Zarflama Makineleri  >   Yüksek Hacim  >   Pitney Bowes Mailstream Wrapper Productivity Sistem


Pitney Bowes Mailstream Wrapper Productivity Sistem

 

Mailstream Wrapper Productivity Sistem
 
Mailstream Wrapper Productivity Sistem, postalama operasyonlarının yüksek kalitede müşteri iletişimi üretiminin akışına yardımcı olabilmek için yüksek hızlı zarflama sistemlerinin bütünlük ve etkinliğini dönüşümlü bir zarflama süreci ile kombine eder.  Mevcut postalama ve baskı operasyonlarına kolaylıkla entegre olur. 
Endüstride kanıtlamış bir yere sahip Mailstream Productivity Serisi™ platformu üzerinde yapılandırılan, Mailstream Wrapper™ Verimlilik Serisi sistemi göndericilerin iş akışlarında çok az değişikle veya hiç değiştirmeden maliyetlerini önemli ölçüde azaltmalarına ve operasyonlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için, Pitney Bowes’un yüksek hızlı zarflama sistemleri, yazılım çözümleri ve hizmet alanındaki uzmanlığını  yenilikçi bir paketleme çözümü ile birleştirir. 
Bu yeni gönderi hazırlama sistemi değişken sayfaları saatte 26.000 adede kadar işlerken en yüksek seviyelerde bütünlük, sistem çalışma zamanı ve verimlilik devamlılığı için özel olarak tasarlanmış yenilikler içerir. Mevcut Pitney Bowes Mailstream Productivity Serisi sistemlerini daha da güçlendirmek için özel tasarlanmıştır, yatırımınızın koruma altında olduğundan emin olabilirsiniz. Sistemin esnek olması sayesinde önceden üzerine baskı yapılmış paketleme materyali ile işlem yapabilir veya gönderi tamamlandıktan sonra sıralı baskı yapabilirsiniz.
 
Özellikleri
Verimlilik
Daha yüksek verimlilik sağlar (değişimli zarflama süreci ile)
Zarflama sürecinin yerine güvenilir paketleme teknolojisisini kullanarak sistemin çalışma süresini arttırırır. 
Saatte 26.000 gönderi hazırlanarak sağlanan yüksek iş verimililiği ile Hizmet Seviyesi Taahütlerini büyük bir tutarlılıkla karşılar. 
 
Bütünlük
Sistemin tüm aşamalarında bütünlük ve hareket kontrol platformu ile her bir gönderinin doğru şekilde kontrol ve takibi sağlanır. 
Geleneksel zarfların özellik ve güvenilirliğine sahip yüksek bütünlükte gönderileri güvenilir bir şekilde üretir. 
Tam pozisyonlandırma, yapıştırma, katlama ve kesme işlemlerini yaparak gönderi kalitesinde devamlılık sağlar. 
 
Esneklik
Hemen hiç uygulama değişikliği gerektirmeyen esnek dokuman işleme modülleri ile uygulama kapasitelerini en üst seviyeye çıkarır. 
Geleneksel iş birimlerine ve uygulama akışlarına sahip mevcut gönderi hazırlama işlemlerine kolaylıka entegre edilebilir. 
Dokuman paketleme işlemi öncesi veya sonrasında siyah-beyaz veya tam renkli değişken mesaj yazdırma opsiyonu ile gönderi etkinliğini arttırır.  
Tüm sistemi değiştirmeye gerek yoktur - Eşsiz uyumlu tasarımı sayesinde ilk yatırımınız korunur.