Ana Sayfa  >  Posta Otomasyon Sistemleri  >   Zarflama Makineleri  >   Yüksek Hacim  >   Pitney Bowes Mailstream Productivity Serisi


Pitney Bowes Mailstream Productivity Serisi

  
Mailstream Productivity Serisi  - MPS
 
Kesintisiz Çalışma: Yeniden Tanımlandı
Mailstream Productivity Serisi yeni neslin, ultra yüksek hızlı zarflama sistemleridir.
 
Bu akıllı zarflama makineleri ailesi, daha esnek ve güvenilir kesintisiz çalışma, saatte 26.000 zarf üretim kapasitesine kadar çalışma hızı ile yeniden tasarlandı.
Mailstream productivity Serisi farklı upgrade seçenekleri ile üretildi.
Diğer yüksek hızlı sistemlerden farklı olarak Mailstream Productivity Serisi zarflama makineleri, kullanıcılarına ilk yatırım maliyetlerini riske etmeden fazla kapasite ve hız kazandıracak farklı upgrade seçenekleri sunar. Aynı işletim sistemi ve ortak temelleri paylaşan üç farklı model bulunmaktadır. 
 
Mailstream 26 – Zarf içeriği az sayfa sayılı uygulamalarda maksimum hız ve yüksek üretim kapasitesi sağlar. DL zarf üretim hızı saatte 26.000, C5 zarf üretim hızı saatte 22.000 adettir.
Mailstream 22 – Zarf içeriği yüksek sayfa sayılı uygulamalarda ve baskı akışlarının birleştirilmesinde yüksek üretim kapasitesi sağlar. DL zarf üretim hızı saatte 22.000 adettir.
Mailstream 18 – Daha yüksek hız ortamına geçerken ideal bir sistemdir. 
 
MPS yeni dizayn edilen mailstream motoru ile çalışır. Yer değiştirilebilen “friction” ve “rotary” besleme üniteleri ile yüksek verimlilik sağlar. Zarf yapıştırma ünitesi geliştirilmiş, çalışma hızı %18 arttırılmıştır.
 
Zarflama hızı 18.000 zarf/saat olan sistem 22.000 veya 26.000 zarf/saat konfigürasyona, 22.000 zarf/saat olan sistem 26.000 zarf/saat olan konfigürasyona arttırılabilir. Bu durum, sizin değişen iş hacminize yüksek çalışma hızı ve ek kapasite sağlamanıza olanak verir.